[EMRAH85]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[EMRAH85]

....:::'wWw.OyunVadisi.ForumN.BiZ':::.... Aradığınız Her Türlü Oyun Yama vs. şeyleri OyunVadisi'nde Bulabilirsiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

uyelerin online surelerinin cok kisa olmasi

YazarMesaj
Misafir
Misafir

uyelerin online surelerinin cok kisa olmasi Empty
MesajKonu: uyelerin online surelerinin cok kisa olmasi   uyelerin online surelerinin cok kisa olmasi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 3:07 am

arkadaslar ittifakimiz 21 kisi ama surekli online olmama ragmen en fazla 3-5 kisi oyunda oluyor. lutfen online surenizi daha uzun tutmaya calisin... uzun sure online olmayan arkadaslari ittifaktan atmak zorunda kalicaz...
Mrtayn
ADMİNİSTRATORADMİNİSTRATOR
Mrtayn

MesajKonu: Geri: uyelerin online surelerinin cok kisa olmasi   uyelerin online surelerinin cok kisa olmasi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 8:50 am

yaz tatilinde gün boyu oyundaydım hatta bazen geceleride kalıyodum ama okullar açıldı artık en fazla 5-6 saat girebiliyorum
https://angels-emrah85.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: uyelerin online surelerinin cok kisa olmasi   uyelerin online surelerinin cok kisa olmasi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 12:21 pm

ben mete abiye katılıorm haklısın abi cheers

bnde b durumdan sikayetciyim Mad

uyelerin online surelerinin cok kisa olmasi
1 sayfadaki 1 sayfası