[EMRAH85]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[EMRAH85]

....:::'wWw.OyunVadisi.ForumN.BiZ':::.... Aradığınız Her Türlü Oyun Yama vs. şeyleri OyunVadisi'nde Bulabilirsiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

kadiköylü genclik

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

kadiköylü genclik Empty
MesajKonu: kadiköylü genclik   kadiköylü genclik Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 11:31 am

ad:emrah

04.06.1985

kadıköylü Smile

futbolcu

arkadaslar gezmek eglenmek hayati yasamak benim isim Very Happy
Misafir
Misafir

kadiköylü genclik Empty
MesajKonu: Geri: kadiköylü genclik   kadiköylü genclik Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 11:43 am

emrah kardesimi bu oyunda tek gecerim.. onu tanidiktan sonra oyundan gercek anlamda zevk almaya basladim... canimiz adam kesmek isterse karsimizda kimse duramaz....

En son barbarakus tarafından C.tesi Eyl. 27, 2008 12:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mrtayn
ADMİNİSTRATORADMİNİSTRATOR
Mrtayn

kadiköylü genclik Empty
MesajKonu: Geri: kadiköylü genclik   kadiköylü genclik Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 11:44 am

metehan abi o resimdeki se misin??
https://angels-emrah85.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

kadiköylü genclik Empty
MesajKonu: Geri: kadiköylü genclik   kadiköylü genclik Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 12:01 pm

evet abicim resimdeki benim Smile emrahada baktimda bizim ittifak ayni zamanda yakisikli ittifakmis canimmmmm Smile
Mrtayn
ADMİNİSTRATORADMİNİSTRATOR
Mrtayn

kadiköylü genclik Empty
MesajKonu: Geri: kadiköylü genclik   kadiköylü genclik Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 12:07 pm

bizim inkilap öğretmenine benziyosun aynı ikizi gibi Very Happy
https://angels-emrah85.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

kadiköylü genclik Empty
MesajKonu: Geri: kadiköylü genclik   kadiköylü genclik Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 12:56 pm

askm gezerken benden izin aliomusun bakiyim hih cherry
Misafir
Misafir

kadiköylü genclik Empty
MesajKonu: Geri: kadiköylü genclik   kadiköylü genclik Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 12:57 pm

emrah_85 demiş ki:
ad:emrah

04.06.1985

kadıköylü Smile

futbolcu

arkadaslar gezmek eglenmek hayati yasamak benim isim Very Happy

ben sana hayati i
i yasatirim walla askm Very Happy:D
Misafir
Misafir

kadiköylü genclik Empty
MesajKonu: Geri: kadiköylü genclik   kadiköylü genclik Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 1:01 pm

beraber yaşiyoruz aşkım zaten Very Happy
Misafir
Misafir

kadiköylü genclik Empty
MesajKonu: Geri: kadiköylü genclik   kadiköylü genclik Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 1:35 pm

ewet beraber gezioruz yaa ne güsl Smile

bu arada ittifaktakiler hiç güzl bayan die bahsetmio bnden küstüm hih hih Rolling Eyes ne bu yaa hep emrah hep emrah Mad
Misafir
Misafir

kadiköylü genclik Empty
MesajKonu: Geri: kadiköylü genclik   kadiköylü genclik Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 2:07 pm

askm benim senim benim icin bitanesin zaten askısı ilk daha bu serverde oynadigin halde 5 cisin akilli askim benim Very Happy
eduvankelobi

kadiköylü genclik Empty
MesajKonu: valla ikinizde acayip uyumlusunuz yaw   kadiköylü genclik Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 6:52 pm

valla ikinizde acayip uyumlusunuz yaw biriniz cok güzel biriniz yakisikli valla ne diyim iyi aşklar emrah abi
Misafir
Misafir

kadiköylü genclik Empty
MesajKonu: Geri: kadiköylü genclik   kadiköylü genclik Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 10:41 am

sevim emrahsız , emrah sevimsiz düşünülemez... Smile
Misafir
Misafir

kadiköylü genclik Empty
MesajKonu: Geri: kadiköylü genclik   kadiköylü genclik Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 12:06 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Misafir
Misafir

kadiköylü genclik Empty
MesajKonu: Geri: kadiköylü genclik   kadiköylü genclik Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 3:36 pm

Birbirinize çok yakışmışsınız,çok uyumlu görünüyosunuz.Allah ayırmasın,hep mutlu olun.Ayrıca angel_s cım güzelliğini söylemeye gerek yok,herşey ortada Very Happy Very Happy
Misafir
Misafir

kadiköylü genclik Empty
MesajKonu: Geri: kadiköylü genclik   kadiköylü genclik Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 12:06 pm

tesekkreederm ablacim sizde cok yakisiosunuz allah mutlulugunuzu daim etsn sende çok ama çok güselsn Very Happy

kadiköylü genclik
1 sayfadaki 1 sayfası