[EMRAH85]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[EMRAH85]

....:::'wWw.OyunVadisi.ForumN.BiZ':::.... Aradığınız Her Türlü Oyun Yama vs. şeyleri OyunVadisi'nde Bulabilirsiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Selam Ben Adem

2 posters
YazarMesaj
snipper
ADMİNİSTRATORADMİNİSTRATOR
snipper

Selam Ben Adem Empty
MesajKonu: Selam Ben Adem   Selam Ben Adem Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 12:33 am

Selam ben Adem İstanbul'dan oyuna katılıyorum *selma * benim eşim olur 4 yıldır evliyiz ve 3 yaşında bir oğlumuz var.
herkese iyi oyunlar...
Misafir
Misafir

Selam Ben Adem Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ben Adem   Selam Ben Adem Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 11:27 am

adem kardesim hosgeldin ailemize..... cok mutlu oldum böyle sizin gibi çifleri aramizda görmekten bayram dönüşü benim hanimda bizim ittifaka gelecek Smile bu arada bebeğiniz çok tatli inşallah sağlıklı ve başarılı olur....
ozgur[MusaLLaT]

Selam Ben Adem Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ben Adem   Selam Ben Adem Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 8:17 pm

ARAMIZA HOŞGElDİNİZ...!
Misafir
Misafir

Selam Ben Adem Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ben Adem   Selam Ben Adem Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 1:27 am

aramıza hosgeldin abi allah sizi ayırmasn cocugunuzuda analı babalı büyütsün masallah çok tatlı canm yaa Smile
snipper
snipper

Selam Ben Adem Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ben Adem   Selam Ben Adem Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 12:35 pm

tşk ederim arkadaşlar
Misafir
Misafir

Selam Ben Adem Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ben Adem   Selam Ben Adem Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 3:28 pm

hg cocuğunuzu allah anali babali büyütsün inş

Selam Ben Adem
1 sayfadaki 1 sayfası